CHRAŇTE DLAŽBU PŘED ZIMOU!

 

Zazimujete-li postupně zahradu a okolí domu, je vhodné věnovat pozornost také terasám a dalším plochám. Zimní období a s ním náročné klimatické podmínky ohrožují barvu i tvar dlažby. 

Se zavedenou řadou výrobků Condecor stačí pár kroků a vaše dlažby budou čisté a chráněné, a tím pádem dlouhodobě funkční.

 

Aplikace výrobků zvládnete vlastními silami nebo za vámi přijedeme a čištění i ochranu dlažby zrealizujeme. Nejprve připravte povrch pro ochranný nátěr, (odstranit mechy a řasy, mastné skvrny od oleje, nafty či graffiti) můžete provádět i při špatném počasí – pouze pro aplikaci samotné ochranné vrstvy je potřeba, aby byla plocha suchá.

 

Všechny výrobky jsou maximálně účinné a přitom šetrné k životnímu prostředí. Ošetřená dlažba má několikanásobně vyšší životnost, syté barvy a přitom se sníží nároky na její údržbu do budoucna.

 

Výrobky na ČIŠTĚNÍ a OCHRANU

 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte 2 + 2 = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
Aktuality
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
30.10.2018
CHRAŇTE DLAŽBU PŘED ZIMOU!
26.11.2017
4 KROKY KE KRÁSNÉ DLAŽBĚ
Odběr novinek


 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)